E-shop

Fenomén vltavín

Katalogové číslo: Kn06

 

16,00

Není skladem

Popis produktu

Vše co potřebujete vědět o vltavínech, které jsou typickým českým kamenem a zároveň světovou přírodní raritou. Kniha pro širokou veřejnost plná zajímavých informací a názorných barevných fotografií. Proč jsou tak vzácné a oblíbené? Pocházejí z vesmíru? Kde se dají nalézt?
Vznik, původ, vlastnosti i lokality, šperky, přběhy ze života kopáčů, falešné vltavíny, esoterické působení a další související témata.
Vydalo Muzeum vltavínů Český Krumlov,
180×265 mm, 157 g křída, vázaná, 136 stran

Hodnocení ze skupiny “MOLDAVITE internatonal” na Facebooku:
Správce skupiny:
Stojí za nakup, či ne? URČITĚ ANO a proč?
Na knize oceňuji nejvíc její aktuálnost, to jak co se týče popisu lokalit, jejich současného stavu, náhled do komunity sběratelů a cen vltavínů. Musím určitě pochválit grafické zpracování, chytrá řešení a kameny, které jsou zde prezentovány. Spíše než kniha je to průvodce ve světě a komunitě vltavínů, kde si najde své jak úplný začátečník, tak i zkušený sběratel. Nechci zde prozrazovat víc, určitě stojí za zakoupení, ani její cena není nijak vysoká, tak že poměr cena výkon je na straně kupujícího. Moc bych touto cestou chtěl poděkovat tvůrcům, kteří za ní stojí.

Honza Gacík
Za mě super kniha , krásně a přehledně zpracovaná 🙂✌️

Milan Prchal
Krásná kniha, kterou jsem dnes dostal i s věnováním od Víti Kršula a neměla by chybět v žádné knihovně sběratele vltavínů. 💚💚💚

Pavel Oberfalcer
Za mě 🔝💚 A zatim nejlépe zpracovana z knih co jsem četl o Vltavinech. 💚💚💚

Kačka Chlumová
Nádherně zpracovaná kniha, graficky je moc hezky udělaná. Mám z ní velkou radost a doporučuji spokojeně dále 🙂

Zpět na kategorii Suvenýry a knihy