E-shop

E-shop – prodej vltavínů a vltavínových šperků

Jsme sice v první řadě muzeum, ale díky dobrým kontaktům mezi sběrateli a legálními producenty, resp. těžaři vltavínů vám můžeme nabídnout za dobré ceny sbírkové vltavíny.
Jako jediní v našem e-shopu nabízíme originální šperky s vltavíny s certifikátem původu (certifikát vydáváme s fotografií původního přírodního kamene). V naší nabídce najdete šperky s přírodními i s opracovanými (broušenými) vltavíny. Základ sortimentu šperků tvoří přívěsky, náušnice a prsteny. Vše samozřejmě vyrobeno v ČR certifikovanými zlatníky a opuncováno dle předpisů, ryzost kovu garantujeme.
Největší výběr pro Vás máme připraven přímo v našem muzeu v Českém Krumlově a v centru Mariánská v Českých Budějovicích. Pro ty, kteří se k nám nedostanou osobně, se snažíme alespoň část šperků nafotit a zařadit do e-shopu.
Sériově vyráběné šperky s broušenými vltavíny jsme schopni dodat v jakékoli velikosti (prsteny) nebo s jiným závěsem (náušnice), popř. v jiné barvě zlata, ovšem nejsou-li zrovna ve výrobě, může dodání trvat až 5 týdnů.

Obchodní podmínky našeho e-shopu.