E-shop

E-shop

Zboží na e-shopu je na prodejně v Českých Budějovicích, pokud si přejete vyzvednout zboží v Praze, doba dodání je 3-4 dny

Jsme sice v první řadě muzeum, ale protože máme vlastní těžbu vltavínů, můžeme vám nabídnout sbírkové vltavíny za velmi příhodné ceny, díky dobrým kontaktům mezi zběrateli a dalšími těžaři i z různých lokalit.
Jako jediní nabízíme originální šperky s vltavíny s certifikátem původu s fotografií původního přírodního kamene. V naší nabídce najdete šperky s přírodními i s opracovanými (broušenými) vltavíny. Základ sortimentu šperků tvoří přívěsky, náušnice a prsteny. Vše samozřejmě vyrobeno v ČR certifikovanými zlatníky a opuncováno dle předpisů, ryzost kovu garantujeme.
Největší výběr pro Vás máme připraven přímo v našem muzeu v Českém Krumlově a v centru Mariánská v Českých Budějovicích. Pro ty, kteří se k nám nedostanou osobně, se snažíme alespoň část šperků nafotit a zařadit do e-shopu.
Sériově vyráběné šperky s broušenými vltavíny jsme schopni dodat v jakékoli velikosti (prsteny) nebo s jiným závěsem (náušnice), popř. v jiné barvě zlata, ovšem nejsou-li zrovna ve výrobě, může dodání trvat až 5 týdnů.

Obchodní podmínky našeho e-shopu.

Protože prodáváme i šperky z drahých kovů, zde si můžete prohlédnout české puncovní značky